>VYBAVENÍ<

Canon HV30  je jedna z nejmenších kamer, která zároveň patří mezi nejvyšší třídu - přístroje typu HDV 1080i, což je nový video standard, který má za úkol psát dějiny.

Jako úložná média v tomto případě slouží MiniDV kazety, tedy médium s nejvyšší záznamovou propustností současnosti. Snímačem obrazu je jednotka CMOS o velikosti 1/2.7", která přináší čistý detailní obraz s rychlým digitálním zpracováním obrazu pohyblivého i statického. Výhodou použití tohoto typu snímače je navíc nižší energetická náročnost a s tím související delší výdrž provozu na baterie.

Samozřejmostí je možnost využití kamery ke snímání statických fotografií, v rozlišení až 2.07 Mpx. Jako asistence nejen méně zkušeným fotografům a kameramanům je k dispozici osvědčený stabilizační systém. Fotografie jsou ukládány - jak jinak - na paměťovou kartu miniSD.
                                                                       

 

Canon EOS 500D je vybaven funkcemi, které se velmi dobře osvědčily v profesionálních fotoaparátech Canon řady EOS, tentokrát navíc s podporou nahrávání filmů v až Full HD rozlišení při 20 snímcích za sekundu, resp. 30 při nižším rozlišení. Patří mezi ně obrazový procesor DIGIC 4 a nově koncipovaný systém nabídek, jehož prostřednictvím lze zpřístupnit funkce, jako je např. ovládání zábleskových jednotek Speedlite z LCD displeje fotoaparátu. Speciálně navržený 15megapixelový snímač používá vysoce citlivou technologii Canon CMOS zajišťující nízký šum a generuje snímky s bohatými detaily a minimální zrnitostí.

EOS 500D byl navržen tak, aby umožnil bezproblémové fotografování uživatelům všech úrovní a s jakýmikoliv zkušenostmi. Jeho kompaktní tělo váží méně než 480 gramů stejně jako u předchozích modelů a díky dobrému ergonomickému řešení a vylepšenému designu padne do rukou fotografa jako ulitý. Velký, jasný hledáček významně usnadňuje kompozici snímků. Systém menu nabídek, převzatý z profesionálních fotoaparátů EOS, používá zjednodušenou strukturu karet, s níž odpadá nutnost skrolování. Jeho součástí je uživatelsky nastavitelná karta Moje nabídka (My Menu), která zajišťuje rychlý přístup k často používaným nastavením. Pro ovládání jednotlivých nastavení přístroje je kromě jiných jazyků k dispozici také čeština.

    

 

 

Canon EOS 450D je vybaven funkcemi, které se velmi dobře osvědčily v profesionálních fotoaparátech Canon řady EOS-1. Patří mezi ně obrazový procesor DIGIC III a nově koncipovaný systém nabídek, jehož prostřednictvím lze zpřístupnit funkce, jako je např. ovládání zábleskových jednotek Speedlite z LCD displeje fotoaparátu. Speciálně navržený dvanáctimegapixelový snímač používá vysoce citlivou technologii Canon CMOS zajišťující nízký šum a generuje snímky s bohatými detaily a minimální zrnitostí.

 


  


Sadana objektivů

  • Zoom objektiv Canon EF-S 55-250mm IS f4-5.6

  • Zoom Objektiv Sigma 10-20mm f4-5.6 EX DC HSM

  • Zoom obejktiv Canon EF-S 18-55mm IS f3.5-5.6

  • Mezikroužky se třemi rozměry pro změnu ohniskové vzdálenosti

  • Pevný objektiv Canon EF-S 50mm f1,8 II
  •  
  • Zoom objektiv Canon EF-S 17-85mm f/4-5,6 USM IS
 
 
 
B l e s k
 
 

 

 

 


 

TOPlist